Selecties

De Selectie is onze wedstrijdgroep vanaf junior 1 (11-12 jaar). Als je met ingang van het nieuwe seizoen de junior 1 leeftijd ( zie Leeftijdstabellen wedstrijdzwemmen) hebt bereikt stroom je automatisch door naar de selectie in de BK groep. Wie één of meerdere limieten heeft behaald voor een NK zal worden toegelaten tot de NK groep.
Voor zwemmers die op een bijzonder hoog niveau presteren hebben we een aparte groep binnen de sectie wedstrijdzwemmen, namelijk het KNZB Talentcentrum. Hier zullen zwemmers worden toegelaten die één of meerdere tijden op D-niveau zwemmen. Dat kunnen eigen zwemmers zijn maar ook zwemmers vanuit de regio.

Schema trainingen

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
06:00
A-selectie
Wedstrijdbad
06:15 - 07:45
A-selectie
Wedstrijdbad
06:15 - 07:45
A-selectie
Eindhoven (50m)
06:30 - 08:00

B-selectie
Eindhoven (50m)
06:30 - 08:00
07:00
08:00
C-selectie
Instructiebad
08:00 - 10:00
09:00
16:00
A-selectie
Landtraining
16:30 - 17:30

B-selectie
Landtraining
16:30 - 17:30
17:00
A-selectie
Wedstrijdbad
17:00 - 18:30

B-selectie
Wedstrijdbad
17:00 - 18:30

C-selectie
Wedstrijdbad
17:00 - 18:30

B-selectie
Landtraining (indeling door selectietrainer)
18:45 - 19:30

C-selectie
Landtraining (indeling door selectietrainer)
18:45 - 19:30
18:00
C-selectie
Wedstrijdbad
18:00 - 19:00
A-selectie
Wedstrijdbad
18:00 - 19:30

B-selectie
Wedstrijdbad
18:00 - 19:30

C-selectie
Wedstrijdbad
18:00 - 19:30
19:00
A-selectie
Wedstrijdbad
19:00 - 21:00

B-selectie
Wedstrijdbad
19:00 - 21:00
20:00

Maandag

  • C-selectie
    18:00 - 19:00
  • A-selectie
    19:00 - 21:00
  • B-selectie
    19:00 - 21:00

Woensdag

  • A-selectie
    06:15 - 07:45
  • A-selectie
    17:00 - 18:30
  • B-selectie
    17:00 - 18:30
  • C-selectie
    17:00 - 18:30
  • B-selectie
    18:45 - 19:30
  • C-selectie
    18:45 - 19:30

Donderdag

  • A-selectie
    16:30 - 17:30
  • B-selectie
    16:30 - 17:30
  • A-selectie
    18:00 - 19:30
  • B-selectie
    18:00 - 19:30
  • C-selectie
    18:00 - 19:30

Vrijdag

  • A-selectie
    06:15 - 07:45

Zaterdag

  • A-selectie
    06:30 - 08:00
  • B-selectie
    06:30 - 08:00
  • C-selectie
    08:00 - 10:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
06:00
A-selectie
Wedstrijdbad
06:15 - 07:45
A-selectie
Wedstrijdbad
06:15 - 07:45
A-selectie
Eindhoven (50m)
06:30 - 08:00
07:00
16:00
A-selectie
Landtraining
16:30 - 17:30
17:00
A-selectie
Wedstrijdbad
17:00 - 18:30
18:00
A-selectie
Wedstrijdbad
18:00 - 19:30
19:00
A-selectie
Wedstrijdbad
19:00 - 21:00
20:00

Maandag

  • A-selectie
    19:00 - 21:00

Woensdag

  • A-selectie
    06:15 - 07:45
  • A-selectie
    17:00 - 18:30

Donderdag

  • A-selectie
    16:30 - 17:30
  • A-selectie
    18:00 - 19:30

Vrijdag

  • A-selectie
    06:15 - 07:45

Zaterdag

  • A-selectie
    06:30 - 08:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
06:00
B-selectie
Eindhoven (50m)
06:30 - 08:00
07:00
16:00
B-selectie
Landtraining
16:30 - 17:30
17:00
B-selectie
Wedstrijdbad
17:00 - 18:30

B-selectie
Landtraining (indeling door selectietrainer)
18:45 - 19:30
18:00
B-selectie
Wedstrijdbad
18:00 - 19:30
19:00
B-selectie
Wedstrijdbad
19:00 - 21:00
20:00

Maandag

  • B-selectie
    19:00 - 21:00

Woensdag

  • B-selectie
    17:00 - 18:30
  • B-selectie
    18:45 - 19:30

Donderdag

  • B-selectie
    16:30 - 17:30
  • B-selectie
    18:00 - 19:30

Zaterdag

  • B-selectie
    06:30 - 08:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
08:00
C-selectie
Instructiebad
08:00 - 10:00
09:00
17:00
C-selectie
Wedstrijdbad
17:00 - 18:30

C-selectie
Landtraining (indeling door selectietrainer)
18:45 - 19:30
18:00
C-selectie
Wedstrijdbad
18:00 - 19:00
C-selectie
Wedstrijdbad
18:00 - 19:30
19:00

Maandag

  • C-selectie
    18:00 - 19:00

Woensdag

  • C-selectie
    17:00 - 18:30
  • C-selectie
    18:45 - 19:30

Donderdag

  • C-selectie
    18:00 - 19:30

Zaterdag

  • C-selectie
    08:00 - 10:00
No trainingen available!

Trainers

  • Mandy Groen
  • Simone van der Brink
  • Monique Ulijn
  • Saskia Rust
  • Nick Rust

Wedstrijden & overige activiteiten

Selectiezwemmers doen mee aan de volgende wedstrijden:

  • Minioren/junioren circuit (alleen junioren 1 en 2).
  • Junioren/jeugd circuit (vanaf junioren 2).
  • Competitie (op uitnodiging door selectietrainer).
  • Limietwedstrijden (op uitnodiging door selectietrainer).
  • Regionale kampioenschappen (bij behalen van limiet).
  • Nederlandse kampioenschappen (bij behalen van limiet).

Naast bovenstaande wedstrijden hebben we ook 1x per jaar clubkampioenschappen (oliebollenrace). Deze worden georganiseerd voor al onze clubleden. Voor de echte bikkels zijn er ook diverse openwater wedstrijden waaronder onze eigen Osse Maasrace.
Vanaf mei/juni kun je (vrijblijvend) met een groep enthousiaste buitenzwemmers buiten trainen in de Geffense Plas.