Alle trainingstijden

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
06:00
A-selectie
Wedstrijdbad
06:15 - 07:45

Masters
wedstrijdbad (3 banen)
06:15 - 07:45
A-selectie
Wedstrijdbad
06:15 - 07:45

Masters
wedstrijdbad (4 banen)
06:15 - 08:00
06:30
A-selectie
Eindhoven (50m)
06:30 - 08:00

B-selectie
Eindhoven (50m)
06:30 - 08:00
07:00
07:30
08:00
Masters
wedstrijdbad
08:00 - 09:00

C-selectie
Instructiebad
08:00 - 10:00

Masters
wedstrijdbad
09:00 - 10:00

Minioren
instructiebad (1 baan)
09:00 - 10:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
A-selectie
Landtraining
16:30 - 17:30

B-selectie
Landtraining
16:30 - 17:30
17:00
A-selectie
Wedstrijdbad
17:00 - 18:30

B-selectie
Wedstrijdbad
17:00 - 18:30

C-selectie
Wedstrijdbad
17:00 - 18:30
17:30
18:00
C-selectie
Wedstrijdbad
18:00 - 19:00

Masters
wedstrijdbad (2 banen)
18:00 - 19:00

Minioren
wedstrijdbad (4 banen)
18:00 - 19:00
A-selectie
Wedstrijdbad
18:00 - 19:30

B-selectie
Wedstrijdbad
18:00 - 19:30

C-selectie
Wedstrijdbad
18:00 - 19:30
Masters
wedstrijdbad (2 banen)
18:00 - 19:30
18:30
B-selectie
Landtraining (indeling door selectietrainer)
18:45 - 19:30

C-selectie
Landtraining (indeling door selectietrainer)
18:45 - 19:30
19:00
Masters
wedstrijdbad (2 banen)
19:00 - 20:00

A-selectie
Wedstrijdbad
19:00 - 21:00

B-selectie
Wedstrijdbad
19:00 - 21:00

Masters
wedstrijdbad (2 banen)
20:00 - 21:00
19:30
20:00
20:30
21:00
Masters
wedstrijdbad
21:00 - 22:00
Masters
instructiebad (3 banen, duikplankenbad)
21:00 - 22:00
21:30

Maandag

  • C-selectie
    18:00 - 19:00
  • Masters
    18:00 - 19:00
  • Minioren
    18:00 - 19:00
  • Masters
    19:00 - 20:00
  • A-selectie
    19:00 - 21:00
  • B-selectie
    19:00 - 21:00
  • Masters
    20:00 - 21:00

Dinsdag

  • Masters
    21:00 - 22:00

Woensdag

  • A-selectie
    06:15 - 07:45
  • Masters
    06:15 - 07:45
  • A-selectie
    17:00 - 18:30
  • B-selectie
    17:00 - 18:30
  • C-selectie
    17:00 - 18:30
  • B-selectie
    18:45 - 19:30
  • C-selectie
    18:45 - 19:30
  • Masters
    21:00 - 22:00

Donderdag

  • A-selectie
    16:30 - 17:30
  • B-selectie
    16:30 - 17:30
  • A-selectie
    18:00 - 19:30
  • B-selectie
    18:00 - 19:30
  • C-selectie
    18:00 - 19:30

Vrijdag

  • A-selectie
    06:15 - 07:45
  • Masters
    06:15 - 08:00
  • Masters
    18:00 - 19:30

Zaterdag

  • A-selectie
    06:30 - 08:00
  • B-selectie
    06:30 - 08:00
  • Masters
    08:00 - 09:00
  • C-selectie
    08:00 - 10:00
  • Masters
    09:00 - 10:00
  • Minioren
    09:00 - 10:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09:00
Minioren
instructiebad (1 baan)
09:00 - 10:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
Minioren
wedstrijdbad (4 banen)
18:00 - 19:00
18:30

Maandag

  • Minioren
    18:00 - 19:00

Zaterdag

  • Minioren
    09:00 - 10:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
06:00
A-selectie
Wedstrijdbad
06:15 - 07:45
A-selectie
Wedstrijdbad
06:15 - 07:45
06:30
A-selectie
Eindhoven (50m)
06:30 - 08:00
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
A-selectie
Landtraining
16:30 - 17:30
17:00
A-selectie
Wedstrijdbad
17:00 - 18:30
17:30
18:00
A-selectie
Wedstrijdbad
18:00 - 19:30
18:30
19:00
A-selectie
Wedstrijdbad
19:00 - 21:00
19:30
20:00
20:30

Maandag

  • A-selectie
    19:00 - 21:00

Woensdag

  • A-selectie
    06:15 - 07:45
  • A-selectie
    17:00 - 18:30

Donderdag

  • A-selectie
    16:30 - 17:30
  • A-selectie
    18:00 - 19:30

Vrijdag

  • A-selectie
    06:15 - 07:45

Zaterdag

  • A-selectie
    06:30 - 08:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
06:30
B-selectie
Eindhoven (50m)
06:30 - 08:00
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
B-selectie
Landtraining
16:30 - 17:30
17:00
B-selectie
Wedstrijdbad
17:00 - 18:30
17:30
18:00
B-selectie
Wedstrijdbad
18:00 - 19:30
18:30
B-selectie
Landtraining (indeling door selectietrainer)
18:45 - 19:30
19:00
B-selectie
Wedstrijdbad
19:00 - 21:00
19:30
20:00
20:30

Maandag

  • B-selectie
    19:00 - 21:00

Woensdag

  • B-selectie
    17:00 - 18:30
  • B-selectie
    18:45 - 19:30

Donderdag

  • B-selectie
    16:30 - 17:30
  • B-selectie
    18:00 - 19:30

Zaterdag

  • B-selectie
    06:30 - 08:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
08:00
C-selectie
Instructiebad
08:00 - 10:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
C-selectie
Wedstrijdbad
17:00 - 18:30
17:30
18:00
C-selectie
Wedstrijdbad
18:00 - 19:00
C-selectie
Wedstrijdbad
18:00 - 19:30
18:30
C-selectie
Landtraining (indeling door selectietrainer)
18:45 - 19:30
19:00

Maandag

  • C-selectie
    18:00 - 19:00

Woensdag

  • C-selectie
    17:00 - 18:30
  • C-selectie
    18:45 - 19:30

Donderdag

  • C-selectie
    18:00 - 19:30

Zaterdag

  • C-selectie
    08:00 - 10:00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
06:00
Masters
wedstrijdbad (3 banen)
06:15 - 07:45
Masters
wedstrijdbad (4 banen)
06:15 - 08:00
06:30
07:00
07:30
08:00
Masters
wedstrijdbad
08:00 - 09:00
08:30
09:00
Masters
wedstrijdbad
09:00 - 10:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
Masters
wedstrijdbad (2 banen)
18:00 - 19:00
Masters
wedstrijdbad (2 banen)
18:00 - 19:30
18:30
19:00
Masters
wedstrijdbad (2 banen)
19:00 - 20:00
19:30
20:00
Masters
wedstrijdbad (2 banen)
20:00 - 21:00
20:30
21:00
Masters
wedstrijdbad
21:00 - 22:00
Masters
instructiebad (3 banen, duikplankenbad)
21:00 - 22:00
21:30

Maandag

  • Masters
    18:00 - 19:00
  • Masters
    19:00 - 20:00
  • Masters
    20:00 - 21:00

Dinsdag

  • Masters
    21:00 - 22:00

Woensdag

  • Masters
    06:15 - 07:45
  • Masters
    21:00 - 22:00

Vrijdag

  • Masters
    06:15 - 08:00
  • Masters
    18:00 - 19:30

Zaterdag

  • Masters
    08:00 - 09:00
  • Masters
    09:00 - 10:00
No trainingen available!